Pracownia Rentgenowska - Pietrzak Dental

Pracownia Rentgenowska znajduje się przy Gabinetach Stomatologicznych Pietrzak Dental.

Pracownia jest dostępna dla naszych pacjentów, a także dla pacjentów kierowanych z innych gabinetów stomatologicznych/ ortodontycznych /lekarskich celem wykonania diagnostyki obrazowej. Zdjęcia rentgenowskie (punktowe zęba/zębów, panoramiczne, cefalometryczne i tomograficzne) można wykonać podczas indywidualnie ustalonego w rejestracji terminu wizyty.

Funkcjonowanie pracowni rentgenowskich w Polsce regulowane jest przez ustawę o prawie atomowym i dlatego do wykonania zdjęcia potrzebne jest skierowanie. Dla pacjentów korzystających z usług naszych gabinetów stomatologicznych skierowanie można uzyskać podczas wizyty. Pacjenci, którzy nie korzystali z wizyty w naszej placówce, a chcący wykonać zdjęcie muszą przedstawić ważne skierowanie od lekarza kierującego. Skierowanie można też uzyskać u nas na miejscu, po kwalifikacji.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pracownia Rentgenowska

została wyposażona w wysokiej jakości cyfrowy sprzęt w trosce o Państwa komfort i zdrowie.

https://rentgen-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/28.jpg

Aparat Gendex do zdjęć stomatologicznych wewnątrzustnych

Aparat umożliwia wykonywanie zdjęć wewnątrzustnych o małym polu obrazowania: punktowego zęba/grupy dwóch/trzech zebów lub zdjęcia skrzydłowo zgryzowego. W naszej pracowni stosowana jest radiowizjografia, która w porównaniu do tradycyjnej kliszy pozwala na 2-4 krotną redukcję dawki promieniowania.

https://rentgen-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/9.jpg

Tomograf komputerowy Vatech

Służy do wykonywania zdjęć tomograficznych szczęki, żuchwy, zatok przynosowych oraz stawów skroniowo-żuchwowych o różnych polach obrazowania, od dużych (dolne piętro twarzoczaszki) po średnie i małe (np. tomografia zęba leczonego kanałowo celem weryfikacji ilości kanałów korzeniowych).

https://rentgen-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/9.jpg

Aparat do zdjęć panoramicznych (OPG) Vatech

Służy do wykonywania zdjęć panoramicznych (pantomograficznych, OPG) całego uzębienia lub jego wycinka. Tego sprzętu używamy również do diagnostyki zatok przynosowych oraz stawów skroniowo-żuchwowych.

https://rentgen-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/logo13.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne oraz Pracownia Rentgenowska w Krzeszowicach. To miejsca przyjazne dla Pacjenta. Każdemu zapewniamy opiekę na najwyższym poziomie.

Umów wizytę:
519-440-519
Zobacz także
https://rentgen-krzeszowice.pl/wp-content/uploads/2021/02/28.png

Pietrzak Dental – Gabinety Stomatologiczne.

Godziny otwarcia
bt_bb_section_top_section_coverage_image